Mateusz Gawlowicz

Radca Prawny Mateusz Gawłowicz jest absolwentem Prawa Uniwersytetu Opolskiego. Następnie swoją wiedzę pogłębiał podczas aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, którą zwieńczył pozytywnym wynikiem egzaminu radcowskiego.

Doświadczenie z zakresu usług wykonywanych przez kancelarię zdobywał w renomowanych wrocławskich kancelariach radcowskich i adwokackich.

Za sprawą bogatej praktyki w obsłudze klientów indywidualnych, specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie cywilnym, prawie rodzinnym oraz w dochodzeniu odszkodowań.

Dzięki współpracy z przedsiębiorcami zdobył doświadczenie z zakresu prawa handlowego, upadłościowego, wekslowego oraz windykacji należności. Z powodzeniem prowadził skomplikowane procesy sądowe z zakresu prawa budowlanego.

Dalszy rozwój, podnoszenie kwalifikacji, poszerzanie wiedzy z zakresu prawa jest dla niego priorytetem. Nieustannie bierze udział w specjalistycznych szkoleniach z różnych gałęzi prawa. Bycie radcą prawnym to dla niego nie tylko zawód, lecz także pasja. Pomaganie innym i pomoc w rozwiązywaniu problemów to misja, którą ciągle rozwija i która nadaje życiu sens.

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.